Раковина в ванну кімнату від Ravak: детальний екскурс
Наскільки зручні накладні чаші? Чому умивальники з рідкісних матеріалів — не найкращий варіант? Яка форма сантехніки зручніша, а яка ширина — універсальна? Навіщо кераміку та штучний камінь покривають глазур'ю? Стаття допоможе розібратися з перерахованими питаннями, а також із встановленням, формами виробів і використаними матеріалами.
Зона умивання — обов'язковий елемент функціонального санвузла. Правильна раковина в ванну кімнату не тільки забезпечує можливість проведення гігієнічних процедур, але і вирішує додаткові завдання. Сантехніка впливає на функціональність і безпеку приміщення, допомагає створити індивідуальний стиль, розставити акценти та виділити зони. Які моделі з асортименту компанії дозволяють створити сучасну практичну ванну кімнату? Шукаймо відповіді разом.
Зміст:
Стиль: більше 10 оригінальних колекцій
Фірмовий стиль — те, що відрізняє продукцію Ravak. Над створенням естетичної платформи бренду працюють команди європейських дизайн-студій Design Storz і Nosal Design. Їхнє розуміння зовнішнього вигляду сантехнічних виробів базується на таких принципах, як функціональність, зручність, надійність, ергономічність.
Із перерахованими характеристиками не в'яжуться надмірний декор, кричущі поєднання кольорів, неординарні експерименти з фактурами. Натомість на перший план виходять стриманість, раціональність і мінімалістичність. Це саме той випадок, коли небагатослівний дизайн говорить багато. Він розповідає про чіткі лінії, м'які обриси, правильні форми, симетрію й асиметрію, майстерно оброблену поверхню, сучасну практичність і традиційну шляхетність.
У каталозі компанії є більш ніж 10 колекцій, розроблених для різностильових інтер'єрів. Умивальники можуть бути частиною концепції або належати до окремих лінійок. Відзначимо особливості концепцій:
- BeHappy II. Завдання обладнання — заощадити місце і забезпечити комфорт під час гігієнічних процедур;
- Classic. Обгрунтованість і зрозумілі форми — те, чим характеризуються розробки з представленої серії. Вони створені для класичної та ретро обстановки;
- Rosa. Плавні лінії та відсилання до природної темі роблять моделі позачасовими й універсальними;
- Chrome. Лаконічні вироби об'єднує форма овалу. Закруглені кути сприймаються більш природно і спрощують чищення;
- 10°. В основі концепції лежить ідея незначного повороту або нахилу виробу. Чаша умивальника зміщена на 10 градусів щодо бортиків, що значно підвищує зручність використання. Таке рішення допомагає вписати раковину в приміщення з нестандартним плануванням або невеликою площею;
- Formy. Чіткість, прямолінійність, ритм — головні риси серії. Моделі гармонійно вписуються у мінімалістичний простір, в якому цінується функціональність;
- Avocado. Назва колекції говорить сама за себе: обриси раковини нагадують авокадо. Асиметричний виріб розроблено для компактних ванних кімнат.
Зверніть увагу! До складу концепцій входять санітарна кераміка, меблі для ванної, дзеркала, аксесуари. Використовуючи необхідні елементи з однієї «сім'ї», можна отримати єдиний за стилем інтер'єр без зайвого клопоту.
Варто виділити й серію накладних чаш Moon, що складається з п'яти варіацій. Кожна розробка, незважаючи на простоту, має ефектний вигляд. Якщо шукаєте нове прочитання класичних рішень, зверніть увагу на моделі Solo і Uni. Цікава інтерпретація геометричної теми представлена розробками Ceramic і Ceramic Slim. Великі раковини шукайте в лінійках Clear, Ring, Natural.
Ознайомитися детальніше з розробками компанії допоможе стаття: «Рейтинг 10 кращих умивальників від Ravak».
Матеріали: 2 безпрограшних рішення
Чаші для вмивання виготовляють із різних матеріалів: міді, латуні, алюмінію, дерева, скла, натурального каменю. Такі моделі часто стають візуальним якорем інтер’єру, однак вимагають особливого догляду. Матеріал раковини для ванної, який використовує компанія Ravak, відрізняється надійністю, гігієнічністю і зносостійкість. Продукція виконана з:
- Кераміки. Серед особливостей сировини — міцність і довговічність. Матеріал дозволяє створювати устаткування різних форм. Завдяки покриттю емаллю спрощується чистка, і виріб набуває акуратного зовнішнього вигляду.
- Литого мармуру. Композит на основі мармурової крихти і поліефірної смоли дозволяє виробляти продукцію складних форм. Тонкі бортики, прямі лінії, ідеально гладка поверхня — заслуга штучного каменю. Покриття з фарбованої смоли GelCoat захищає композит від ударів, подряпин, впливу мийних і косметичних засобів.
Розміри: 3 практичних формати
Які ідеальні розміри раковини для ванної кімнати? Правильної відповіді на це запитання не існує. Вибір відповідної моделі залежить від сукупності багатьох факторів: габаритів кімнати, планування, кількості членів сім'ї, місця розташування комунікацій, особливостей інтер'єру.
Фабрика Ravak пропонує умивальники, які умовно можна розділити на три групи:
- Мініраковини. Для санвузлів з обмеженою площею оптимальним вибором буде модель завширшки 40-50 см.
- Стандартні моделі. В цю категорію входять варіанти, які встановлюють у типових ванних квартир. Зазвичай ширина виробів варіюється в межах 60-80 см.
- Великі умивальники. У просторих приміщеннях або громадських санвузлах актуальні широкі раковини: від 80 до 130 см. У них передбачено один або два отвори під змішувач. Також у колекціях компанії є подвійні раковини з переливом.
Плануєте оновити ванну кімнату? Обов'язково читайте статтю: «Розміри тумби під умивальник: 6 варіантів для ванних кімнат різної площі».
Форми: 5 видів
Оригінальна сантехніка — це цікаво, але не завжди функціонально і зручно. Які типи виробів найбільш практичні? Яка форма універсальна і надійна? У каталогах Ravak зібрані стильні розробки, які комфортні у використанні. Види умивальників для ванної представлені нижче.
Прямокутні. Легко вписуються практично в будь-яке планування. У невеликих приміщеннях їх можна встановити як кутові, а в просторих — монтувати вздовж стіни.
Асиметричні. Рішення, розроблені спеціально для компактних кімнат. За рахунок нестандартної форми поліпшується доступ до чаші та підвищується зручність використання. Підходять для встановлення в кутку.
Овальні. Традиційні моделі із заокругленими кутами. Практичні, зручні, безпечні й універсальні.
Круглі. Накладні чаші мають ефектний вигляд як у сучасній, так і в класичній обстановці. Вимагають врізного в стільницю або настінного змішувача.
Напівкруглі. За характеристиками подібні до представників попередньої категорії. Цікаві «відсіченим» сегментом і наявністю рівного бортика.
Про те, які ще параметри важливі при підборі сантехніки, розказано тут: «Як правильно вибрати умивальник для ванної кімнати: 5 орієнтирів».
Монтаж: 3 способи
Відповідь на питання: «Як встановити раковину у ванній кімнаті?» залежить від способу монтажу. Досить популярні конструкції «тюльпан». Щоб сховати комунікації, які залишаються на видноті в консолях, використовують п'єдестал. Така ніжка дозволяє зробити приміщення більш акуратним і служить додатковою опорою для сантехніки.
Компанія Ravak пропонує інші типи конструкцій, головні особливості фіксації яких вказані в таблиці. Детально процес описаний в інструкції.
Вид встановлення |
Особливості |
Підвісний |
Для фіксації консолей необхідно просвердлити отвори в стіні, вставити в них дюбелі і прикрутити гвинти. Потім слід встановити раковину на гвинти, зафіксувати пластикові підкладки та затягнути ключем. |
На стільницю |
Стільниця кріпиться до стіни за допомогою класичних або прихованих кронштейнів, які входять у комплект. В каталозі є цілісні й стільниці з отвором. |
На тумбу |
Тумбочка може бути настінною (фіксується за допомогою гачків), підлоговою (на ніжки), а також передбачати обидва типи монтажу. |
Важливо! Частина раковин фіксується двома способами: підвісним і на тумбочку. Під час монтування меблів важливо враховувати навантаження на стіну.
Довірте монтаж сантехніки професіоналам. Фахівці сервісного відділу Ravak встановлять умивальник, меблі, змішувач і іншу продукцію компанії в заздалегідь обумовлений день.
- Комментарии