Як доглядати за гідромасажною ванною Ravak
Масаж - чудове рішення, щоб зняти втому, позбутися м'язової напруги, отримати дозу позитивних відчуттів. Легкий корисний вплив чинить поєднання теплої води та бульбашок повітря.
Масаж - чудове рішення, щоб зняти втому, позбутися м'язової напруги, отримати дозу позитивних відчуттів. Легкий корисний вплив надає поєднання теплої води і бульбашок повітря. Саме тому багато хто вирішує купити гідромасажну ванну Ravak. Таке обладнання дасть змогу влаштувати маленький спа-центр у власній ванній. Однак, щоб воно повноцінно функціонувало, важливо вивчити особливості експлуатації. Давайте розберемося, як доглядати за гідромасажною ванною.
Зміст:
Технічні особливості та можливі неполадки
Гідромасаж - процедура, яка забезпечує вплив на певні частини тіла водними струменями з бульбашками повітря. Вона забезпечує зняття втоми м'язів або підтримання їхнього тонусу, поліпшення кровообігу, поліпшення самопочуття. При цьому системи відрізняються комплектацією. Також вони можуть встановлюватися в чаші різних розмірів і форм. Щоб не наробити помилок уже на старті, краще заздалегідь розібратися в питанні, як вибрати ванну з гідромасажем. Адже від цього залежить не тільки комфорт, а й ергономіка простору, довговічність і працездатність пристрою.
Якщо відповідна модель Ravak вже придбана і встановлена, то залишається забезпечити правильний і своєчасний догляд за гідромасажною ванною. Без цього висока ймовірність зниження експлуатаційних та естетичних показників, більш швидкого виходу з ладу обладнання. До найчастіших технічних неполадок можна віднести:
- погіршення зливу води з чаші. Може виникати через накопичення в трубах бруду. Щоб їх почистити, доведеться використовувати спеціальний засіб. Якщо після цього проблема не вирішується, то доведеться звернутися до майстра;
- вихід з ладу змішувача. Неполадка усувається ремонтом або заміною обладнання;
- поява тріщин. Може свідчити про погану якість матеріалу або комплектуючих чи недотримання правил експлуатації пристрою. Щоб мінімізувати ймовірність появи подібних проблем, слід купувати сантехніку відомих брендів і суворо дотримуватися рекомендацій виробника щодо використання та догляду;
- слабкий натиск води з форсунок. Може вказувати на те, що потрібне чищення гідромасажної системи акрилової ванни.
Важливо! На тривалість функціонування обладнання впливає не тільки його якість, а й відповідальний монтаж. Як встановити гідромасажну ванну можна дізнатися тут.
Обслуговування акрилових ванн
Щоб продовжити термін служби і красу чаші з додатковим обладнанням, важливо забезпечити правильний і своєчасний догляд. Перш за все, варто запам'ятати, як очистити ванну з гідромасажем. Після кожного використання акриловим поверхням потрібно мінімум уваги. Це не забере багато часу, але ефект точно буде. Після зливу води слід обполоснути всі стінки водою і протерти м'якою губкою або серветкою.
Якщо спостерігається зниження блиску акрилу або з'явилися сліди забруднень, то доведеться використовувати мийні засоби. Але не слід чистити поверхні складами, що містять абразивні частинки. Також не підійдуть для догляду жорсткі щітки. Щоб позбутися нальоту, можна вибрати м'який засіб. Нанести його за допомогою серветки на акрилові поверхні та добре змити. Після цього витерти насухо.
Догляд за гідромасажем
Хоча б раз на місяць або після 7-8 використань рекомендоване якісне очищення та дезінфекція гідромасажних ванн. Частоту можна збільшити при появі неприємних запахів або слідів цвілі. Процедура догляду включає виконання низки простих дій:
- наповнити чашу водою. Рівень має бути на 4-5 см вище від верхнього ряду форсунок;
- додати у ванну рекомендовану кількість дезінфекційної антибактеріальної рідини, що дезінфікує;
- увімкнути систему на 3 хвилини. Після вимкнення почекати близько 25 хвилин і злити воду;
- заповнити чашу чистою водою і ввімкнути насоси на 2-3 хвилини;
- вимкнути систему і злити воду;
- протерти сухою серветкою всі поверхні, включно з хромованими елементами.
Важливо! Якщо система функціонуватиме погано, то її можна очистити повторно.
Огляд засобів для чищення та дезінфекції
Для очищення акрилової та іншої сантехніки розроблено і пропонується в продажу безліч спеціалізованих засобів. Однак у них можуть міститися активний хлор, абразивні компоненти або надлишок ПАР. Усі ці компоненти можуть негативно вплинути на матеріали та комплектуючі ванн із гідромасажем. Саме тому слід відповідально підходити до їх підбору. Фахівці компанії Ravak розробили лінійку ефективних і безпечних складів для чищення та дезінфекції. Для догляду за гідромасажними ваннами можуть знадобитися:
- RAVAK Desinfectant. Забезпечує антибактеріальну та дезінфекційну дію. Вноситься під час очищення гідромасажних систем відповідно до рекомендацій. Також дає змогу позбутися грибків на кахлі, підходить для догляду за іншою сантехнікою;
- Turbo Cleaner. Допомагає впоратися навіть із сильними відкладеннями в сифонах. Може застосовуватися при виникненні подібних проблем у душових піддонах або раковинах;
- Cleaner. Універсальний засіб для обробки різних поверхонь. Він дозволяє доглядати за акриловими ваннами, душовими куточками та шторками, плиткою.
Кілька корисних порад
- За увімкненого гідромасажу краще не використовувати гелі, олії або шампуні. Вони можуть стати причиною забруднень, утворення опадів або плівок у трубах.
- Не застосовувати для очищення хімічно агресивних засобів.
- Не допускати запуску системи в «суху», без води в чаші. Це призводить до перегріву і насос може вийти з ладу.
Як видно, питання, як почистити гідромасажну ванну Ravak, не вимагає складних відповідей. За умови регулярної уваги система тішитиме своєю працездатністю і функціональністю, а поверхні - початковою білизною і блиском. При цьому догляд не забере багато часу і сил.
- Комментарии